Magamról

Üdvözöllek honlapomon!
Szögi Szilvia vagyok és 1990 óta foglalkozom tánccal.
A 20 éves országos és nemzetközi bajnoki címekben gazdag sikeres versenytáncosi karrieremet követően elhatároztam, hogy mindazt a tudást, amit karrierem során megszereztem, továbbadom tánctanárként.Ezért alapítottam Zugló szívében a ZuglóDance Tánciskolát.

Szögi Szilvia

A táncterem, ahol az órákat tartom könnyen megközelíthető akár tömegközlekedéssel, akár autóval. A kocsival érkezőknek ingyenes parkolás áll a rendelkezésére. A terem 5-6 táncos pár hely igényét elégíti ki. Ezért is szervezek kiscsoportos oktatást, ahol kellemes, szinte családias légkör alakul ki, ami nagyban segíti a táncosokat az önfeledt szórakozva tanulásban.

Kedvtelés céljából jelentkezőket és a versenyezni vágyókat várom szeretettel 0-100 éves korig.
A jelenlegi órabeosztás folyamatosan bővül, mivel az igényeknek megfelelően indulnak a különböző tánckurzusok. Lehetőség van mind a latin-amerikai (samba, cha-cha,rumba,paso doble,jive)és a standard táncok ( angol keringő,tango,bécsi keringő, slow fox,quickstep) táncok elsajátítására.

Vállalok esküvőre táncfelkészítést, szalagavató bálok táncainak betanítását, kis csoportok speciális tánctanítását.

A ZuglóDance táncterme szabad óráiban egyeztetés alapján bérelhető privát táncórákra,kiscsoportos ,bármely típúsú foglalkozásra.

Várjuk mindazon táncos lábú fiatal és idősebb korú jelentkezését, akiket ugyanúgy elvarázsolt a tánc, mint engem!

Klubok, ahol versenyző voltam

• Flamenco TSE-Szeged
  • Szilver TSE-Szentes
  • Pro-Art TSE-Kistelek